Alle producten
-
Kunstmatige planten voor huishoudelijke inrichting
-
Kunstmatige grote boom
-
Kunstmatige tropische palmboom
-
Kunstmatige landschapsboom
-
Kunstmatige Gebladerteboom
-
Kunstmatige Boomtakken
-
Kleine planten
-
Topiary Beeldhouwwerk
-
Kunstmatige Ingemaakte Vloerinstallaties
-
Het verticale Groen maken
-
Echte Aanrakings Kunstbloemen
-
Kunstmatige Succulente Installatie
-
Kunstmatige Wijnstok
-
GRC-het Modelleren
-
Kunstmatige Installatietoebehoren
-
Kunstmatige olijfboom
-
Groene GeestWij selecteerden Haihong-bedrijf na het lange verkennen, betere kwaliteit van hun producten, grote aandacht aan details, en hoge klantenzorg. Zij verzekerden ons altijd een snelle steun aan al onze behoeften. Zij verzekerden ook de zeer professionele dienst 一 met betrekking tot technische vereisten om vergunningen en aan de onderhoudsdiensten aan een concurrerende prijs te krijgen. -
InstallatiehuisGoede productenkwaliteit, snelle levering, concurrerende prijs en sterke steun voor technisch en het onderhoud doet gered het project kostte en helpt ons veel hoge reputaties van onze klant winnen. Nu schrijven wij deze brief om onze dankbaarheid aan HAIHONG, dank voor al grote steun oprecht uit te drukken en samenwerking in het verleden de dagen.
zoekwoorden [ home artificial potted floor plants ] bij elkaar passen 179 producten.
Het plastiek verlaat Decoratieve Kunstmatige Flessenpalm voor Winkelcentrum
| Naam: | Kunstmatige Flessenpalm |
|---|---|
| Kleur: | Afbeelding getoond: |
| Eigenschap: | Duurzaam, Geen vereist Onderhoud, Geen Milieuvriendelijke Geur, |
Van het de Installatie Binnenvenster van de pauw de Houten Kunstmatige Tropische Boom Ingemaakte Decoratie van de het Bureauvloer
| Productnaam: | Kunstmatig Pauwhout |
|---|---|
| Materiaal: | Natuurlijk hout, plastiek, stof |
| Pakket: | standaardpakket |
48cm Geheimzinnigheid Gevormde Kunstmatige de Installatietoebehoren van de Cementpot
| Productnaam: | Cementpot |
|---|---|
| Hoogte: | 48CM |
| Kleur: | Grijs |
Noordse Antieke van de de Vloerbloem van de Balkonbonsai de Potten Imitatiesteen
| Productnaam: | Cementpot |
|---|---|
| Materiaal: | cement |
| Kleur: | Grijs |
De ingemaakte van de de Ficusboom van Faux van de Ficusinstallatie Kunstmatige Binnen Groene Boom met Uitstekend Ontwerp
| Materiaal: | Plastiek |
|---|---|
| Voordeel:: | Geen verzorging |
| De dienst: | Toegelaten OEM |
80cm Kunstmatige Monstera Ingemaakte Installatie Geen Verzorgings Laag Onderhoud
| Materiaal: | echte stam en frabric bladeren |
|---|---|
| Voordeel: | altijdgroene en lage maintanence |
| Eigenschap: | het aritificial maar natuurlijke kijken, geen verzorging |
OEM de Noordse Glasvezel Roestvrij Art Home Furnishings van de Kunstbloempot
| Naam: | Bloempot |
|---|---|
| Kleur: | als beeld |
| Hoogte: | Ongeveer 30 cm hoog |
80cm Kunstmatige Tropische de Vloer Ingemaakte Ornamenten van de Agaveinstallatie
| Productnaam: | Kunstmatige Agave |
|---|---|
| Materiaal: | plastiek, stof |
| Kleur: | Als getoond beeld |
Gesimuleerde Valse Ingemaakte van het de Installatiehuis van de Boomficus Landende het Meubilairdecoratie
| Naam: | Gesimuleerde ficus |
|---|---|
| Type: | Bomen |
| Grootte: | 150 cm |
180cm de Lange Kunstmatige van de Toonzaaldracaena van Landschapsbomen Ingemaakte Installaties
| Naam: | Kunstmatige Dracaena |
|---|---|
| Punt: | HK0196 |
| Hoogte: | lange 180cm |

