Alle producten
-
Kunstmatige planten voor huishoudelijke inrichting
-
Kunstmatige grote boom
-
Kunstmatige tropische palmboom
-
Kunstmatige landschapsboom
-
Kunstmatige Gebladerteboom
-
Kunstmatige Boomtakken
-
Kleine planten
-
Topiary Beeldhouwwerk
-
Kunstmatige Ingemaakte Vloerinstallaties
-
Het verticale Groen maken
-
Echte Aanrakings Kunstbloemen
-
Kunstmatige Succulente Installatie
-
Kunstmatige Wijnstok
-
GRC-het Modelleren
-
Kunstmatige Installatietoebehoren
-
Kunstmatige olijfboom
-
Groene GeestWij selecteerden Haihong-bedrijf na het lange verkennen, betere kwaliteit van hun producten, grote aandacht aan details, en hoge klantenzorg. Zij verzekerden ons altijd een snelle steun aan al onze behoeften. Zij verzekerden ook de zeer professionele dienst 一 met betrekking tot technische vereisten om vergunningen en aan de onderhoudsdiensten aan een concurrerende prijs te krijgen. -
InstallatiehuisGoede productenkwaliteit, snelle levering, concurrerende prijs en sterke steun voor technisch en het onderhoud doet gered het project kostte en helpt ons veel hoge reputaties van onze klant winnen. Nu schrijven wij deze brief om onze dankbaarheid aan HAIHONG, dank voor al grote steun oprecht uit te drukken en samenwerking in het verleden de dagen.
zoekwoorden [ home artificial potted floor plants ] bij elkaar passen 188 producten.
Van de de Geleerdenboom van installatiefaux Kunstmatige Binnen Groene de Boombrand - vertrager
| Ontwerpstijl: | Minimalistisch, Traditioneel, Land, Art Decor, Aziatische Zen, Wijnoogst |
|---|---|
| Voordeel: | Bloemboom met kunstontwerp |
| Materiaal: | Plastiek |
Pasten de Nieuwe Ontwerpen van de fabrieksprijs Kunstmatige Ingemaakte de Bomenvogel van Faux van de Reizigerspalm VAN de Kunstmatige Bonsai van PARADISE aan
| Gebruik: | Decoratie |
|---|---|
| Eigenschap: | Milieuvriendelijk |
| GROOTTE: | Aangepaste Grootte |
Kunstmatige het Landschapsbomen van Dracaenamarginata voor de Decoratie van het Huisbureau
| Productnaam: | kunstmatige Dracaena Marginata |
|---|---|
| Materiaal: | Stof |
| Hoogte: | 130cm |
Levensechte 100cm Kunstmatige Binnen Ingemaakte de Citroen Groene Gele Installatie van de Fruitboom
| Naam: | Citroenboom |
|---|---|
| Kleur: | geel en groen |
| Grootte: | 100cm |
Anti - de Langzaam verdwijnende Plastic Kunstmatige Ingemaakte Vogel van Landschapsbomen van Paradise
| Naam: | Vogel van Paradise |
|---|---|
| Punt: | 339304 |
| Hoogte: | Aangepast |
Kunstmatige Potting van de de Ficusboom van Banyan de Groothandelsprijsfabriek voor Winkelcomplex
| Voordeel: | Goedkoop maar Hoog - kwaliteit; Duurzaam; Directe Fabriek |
|---|---|
| De dienst: | Toegelaten OEM |
| Materiaal: | Plastiek |
De rechthoekige Ronde Succulente Witte Houten Nostalgische Retro Stijl van de Bloempot
| Naam: | Bloempot |
|---|---|
| Punt: | HH8043 |
| Kleur: | wit Grijs |
Gele Cassia Flowering Artificial Foliage Tree-Hoteldecoratie
| Naam: | Kassieboom bloeiende boom |
|---|---|
| Punt: | 5K4A4657 |
| Materiaal: | plastiek, stof |
Veelhoekig Zwart van het de Kunstbloemengras van de Bloempot de Takkendecor
| Productnaam: | Veelhoekige Bloempot |
|---|---|
| Hoogte: | 60cm |
| Kleur: | Zwart |
Hoogte 220cm Groene Kunstmatige Installatie voor de Binnenpalm van Decoratiekentia
| Productnaam: | kunstmatige kentiapalm |
|---|---|
| Materia: | Stof |
| Eigenschap: | Milieuvriendelijk |

