Alle producten
-
Kunstmatige planten voor huishoudelijke inrichting
-
Kunstmatige grote boom
-
Kunstmatige tropische palmboom
-
Kunstmatige landschapsboom
-
Kunstmatige Gebladerteboom
-
Kunstmatige Boomtakken
-
Kleine planten
-
Topiary Beeldhouwwerk
-
Kunstmatige Ingemaakte Vloerinstallaties
-
Het verticale Groen maken
-
Echte Aanrakings Kunstbloemen
-
Kunstmatige Succulente Installatie
-
Kunstmatige Wijnstok
-
GRC-het Modelleren
-
Kunstmatige Installatietoebehoren
-
Kunstmatige olijfboom
-
Groene GeestWij selecteerden Haihong-bedrijf na het lange verkennen, betere kwaliteit van hun producten, grote aandacht aan details, en hoge klantenzorg. Zij verzekerden ons altijd een snelle steun aan al onze behoeften. Zij verzekerden ook de zeer professionele dienst 一 met betrekking tot technische vereisten om vergunningen en aan de onderhoudsdiensten aan een concurrerende prijs te krijgen. -
InstallatiehuisGoede productenkwaliteit, snelle levering, concurrerende prijs en sterke steun voor technisch en het onderhoud doet gered het project kostte en helpt ons veel hoge reputaties van onze klant winnen. Nu schrijven wij deze brief om onze dankbaarheid aan HAIHONG, dank voor al grote steun oprecht uit te drukken en samenwerking in het verleden de dagen.
zoekwoorden [ height 150cm artificial landscape trees ] bij elkaar passen 27 producten.
De Installaties van de het Bamboe het Kunstmatige Ingemaakte Vloer van Boedha Binnen Decoratief Landen
| Naam: | Het bamboe van Boedha |
|---|---|
| Punt Nr.: | 5K4A5683 |
| Materiaal: | plastiek, stof |
Kunstmatige Herfstkleur Eik 150cm 180cm 210cm | Seizoensgebonden Kunst Eik voor Interieurdecoratie & Commerciële Landschapsarchitectuur
| Productnaam: | kunstmatige eik |
|---|---|
| Type: | Grote namaakboom/kunstmatige landschapsboom |
| Hoogtegrootte: | 150 cm 180 cm 210 cm |
China Fabrikant Bougainvillea boom kunstmatige plant met witte bloem voor thuis kantoor winkelcentrum decor
| Productnaam: | Kunstmatige bougainvilleaboom |
|---|---|
| Type: | Grote namaakboom/kunstmatige landschapsboom |
| Hoogtegrootte: | 150 cm 180 cm |
Groothandel Woondecoratie PVC Kunstmatige Bougainvillea Bloembomen Stoffen Bloem voor Huisdecoratie
| Materiaal: | Plastic |
|---|---|
| Sollicitatie: | Thuis, school, binnen, feest, cadeau, bruiloft, vakantie, tuin |
| Functie: | Milieuvriendelijk, duurzaam, waterbestendig, hoge kwaliteit |
Kunstmatige Multi-Stam Schefflera Plant 120cm 150cm 180cm | Kunstmatige Arboricola voor Binnenkantoor & Woondecoratie
| Productnaam: | Kunstmatige Schefflera-plant |
|---|---|
| Type: | Grote namaakboom/kunstmatige landschapsboom |
| Hoogtegrootte: | 120 cm 150 cm 180 cm |
Binnen Decoratieve 180cm Kunstmatige Diffenbachia-Installatie Grote Groene Bladeren voor het Ruimte Modelleren
| Naam: | kunstmatige diffenbachiainstallatie |
|---|---|
| Gebruik: | binnen en openluchtdecoratie, ruimtedecor |
| Kleur: | Afbeelding getoond: |
Installaties van het de Palm de Decoratieve Beste Bureau van de kunstmatige Reiziger
| Materiaal: | Plastiek |
|---|---|
| Kleur: | Beeld |
| Gebruik: | Decoratie |

