Alle producten
-
Kunstmatige planten voor huishoudelijke inrichting
-
Kunstmatige grote boom
-
Kunstmatige tropische palmboom
-
Kunstmatige landschapsboom
-
Kunstmatige Gebladerteboom
-
Kunstmatige Boomtakken
-
Kleine planten
-
Topiary Beeldhouwwerk
-
Kunstmatige Ingemaakte Vloerinstallaties
-
Het verticale Groen maken
-
Echte Aanrakings Kunstbloemen
-
Kunstmatige Succulente Installatie
-
Kunstmatige Wijnstok
-
GRC-het Modelleren
-
Kunstmatige Installatietoebehoren
-
Kunstmatige olijfboom
-
Groene GeestWij selecteerden Haihong-bedrijf na het lange verkennen, betere kwaliteit van hun producten, grote aandacht aan details, en hoge klantenzorg. Zij verzekerden ons altijd een snelle steun aan al onze behoeften. Zij verzekerden ook de zeer professionele dienst 一 met betrekking tot technische vereisten om vergunningen en aan de onderhoudsdiensten aan een concurrerende prijs te krijgen. -
InstallatiehuisGoede productenkwaliteit, snelle levering, concurrerende prijs en sterke steun voor technisch en het onderhoud doet gered het project kostte en helpt ons veel hoge reputaties van onze klant winnen. Nu schrijven wij deze brief om onze dankbaarheid aan HAIHONG, dank voor al grote steun oprecht uit te drukken en samenwerking in het verleden de dagen.
zoekwoorden [ height 150cm artificial landscape trees ] bij elkaar passen 27 producten.
Vuurvaste 135cm Valse Ivy Wall Decor Artificial Plant-Toebehoren
| Kunstmatig: | installatie, wijnstok, tak |
|---|---|
| Naam: | Flexibele Wijnstoktak |
| Gebruik: | Decoratie |
Groothandel 150cm 180cm kunstmatige Bougainvillea boom - Model C lichtroze Haihong Factory Direct UV-bestendige kunstbloemen Bulk Decor
| Productnaam: | Kunstmatige bougainvilleaboom - witte kleur |
|---|---|
| Type: | Grote namaakboom/kunstmatige landschapsboom |
| Hoogtegrootte: | 150 cm, 180 cm |
Hoge Plastic de Pijnboomboom 150cm van het Simulatielandschap Restaurantornamenten
| Naam: | 150cm Kunstmatige Pijnboomboom |
|---|---|
| Kleur: | Afbeelding getoond: |
| Eigenschap: | Duurzaam, Geen vereist Onderhoud, Geen Milieuvriendelijke Geur, |
150cm het Vensterhoek die van de Hoogte Kunstmatige Groene Ingemaakte Bonsai Groot Fern Tree modelleren
| Naam: | De varen van Boston |
|---|---|
| Punt: | 5K4A1843 |
| Materiaal: | plastiek, stof |
Geen Boom van de Verzorgingsh150cm Plastic Ficus, Kleine Kunstmatige duurzame Boom
| Naam: | minificusboom |
|---|---|
| Gebruik: | Decoratie |
| Kleur: | Afbeelding getoond: |
Kunstmatige potvloerplanten Kleine Ficus Pandurata Voor tuinversiering
| Ontwerpstijl: | Minimalistisch |
|---|---|
| Gebruik:: | Het architecturale Modelleren |
| Installatietype:: | Bomen |
HAIHONG 150cm Knappe Installaties van de Hoogte Kunstmatige Ingemaakte Vloer
| Naam: | Het oorinstallatie van Elephone |
|---|---|
| Materiaal: | Plastiek |
| Kleur: | Beeld |
150Cm de Kleurrijke Creatieve Ingemaakte Bloemen van de de Kunstzijdeinstallatie van Hoogtebougainvillea
| Naam: | Bougainvillea |
|---|---|
| Materiaal: | Stof |
| Grootte: | 150cm, 180cm |
150cm Palm van de de Installatiesveer van de Hoogte de Kunstmatige Ingemaakte Vloer
| Naam: | Veerpalm |
|---|---|
| Punt: | 616103 |
| Kleur: | Altijdgroen |
150cm plant de Natuurlijke Kunstmatige Ingemaakte Vloer de Agaveboom van het Huisdecor
| Naam: | Agaveinstallatie |
|---|---|
| Punt: | HH8201 |
| Technologie: | met de hand gemaakt |

