Alle producten
-
Kunstmatige planten voor huishoudelijke inrichting
-
Kunstmatige grote boom
-
Kunstmatige tropische palmboom
-
Kunstmatige landschapsboom
-
Kunstmatige Gebladerteboom
-
Kunstmatige Boomtakken
-
Kleine planten
-
Topiary Beeldhouwwerk
-
Kunstmatige Ingemaakte Vloerinstallaties
-
Het verticale Groen maken
-
Echte Aanrakings Kunstbloemen
-
Kunstmatige Succulente Installatie
-
Kunstmatige Wijnstok
-
GRC-het Modelleren
-
Kunstmatige Installatietoebehoren
-
Kunstmatige olijfboom
-
Groene GeestWij selecteerden Haihong-bedrijf na het lange verkennen, betere kwaliteit van hun producten, grote aandacht aan details, en hoge klantenzorg. Zij verzekerden ons altijd een snelle steun aan al onze behoeften. Zij verzekerden ook de zeer professionele dienst 一 met betrekking tot technische vereisten om vergunningen en aan de onderhoudsdiensten aan een concurrerende prijs te krijgen. -
InstallatiehuisGoede productenkwaliteit, snelle levering, concurrerende prijs en sterke steun voor technisch en het onderhoud doet gered het project kostte en helpt ons veel hoge reputaties van onze klant winnen. Nu schrijven wij deze brief om onze dankbaarheid aan HAIHONG, dank voor al grote steun oprecht uit te drukken en samenwerking in het verleden de dagen.
zoekwoorden [ artificial outdoor landscaping construction ] bij elkaar passen 162 producten.
Vlam - vertrager 280cm Kunstmatige Camellia Tree, Binnen Duurzame Zijdebomen
| Naam: | Camelia bloeiende boom |
|---|---|
| Materiaal: | stof of PE blad |
| Kleur: | Beeld |
Kunstmatige het Landschapsbomen van de Dadelpalmtuin 2000cm Hoogte UVweerstand
| kleur: | Als Beeld |
|---|---|
| Eigenschap: | Milieuvriendelijk |
| Verpakking: | hoofdboomstam als één pakket/weinig bladeren als één pakket |
Levensechte Installaties van de regen de Bestand H180cm Kunstmatige Ingemaakte Vloer
| Naam: | diffenbachia |
|---|---|
| Materiaal: | stof of PE blad |
| Kleur: | Beeld |
Anti UV Kunstmatig van de de Perzikbloesem Gesimuleerd Installatie van Landschapsbomen de Tuindecor
| Naam: | Kunstmatige perzikboom |
|---|---|
| Gebruik: | Openlucht, Binnendecor |
| Materiaal: | plastiek, stof |
Boom van het anti het Verouderen 12m Hoogte de Kunstmatige Bamboe voor de Installatie van het Tuinlandschap
| Materiaal: | Hoog - kwaliteitssteel+ Natuurlijke boomstam +PE of Hoge stof, - kwaliteitsstaal |
|---|---|
| Eigenschap: | Milieuvriendelijk |
| GROOTTE: | 350cm |
Overweldigende Kunstmatige van de de Tuindecoratie van Landschapsbomen Topiary Dierlijke het Bukshout Groene Plant
| Materiaal: | PE-bladeren |
|---|---|
| Gebruik: | park |
| Naam: | Topiary Diervormig Boxhout |
Kunstmatige het Landschapsbomen van Dracaenamarginata voor de Decoratie van het Huisbureau
| Productnaam: | kunstmatige Dracaena Marginata |
|---|---|
| Materiaal: | Stof |
| Hoogte: | 130cm |
Hoogte 180cm Groene Kunstmatige het Bamboeinstallatie van Landschapsbomen voor Openluchtdecoratie
| Productnaam: | kunstmatig bamboe |
|---|---|
| Materiaal: | Plastiek |
| Eigenschap: | Milieuvriendelijk |
180cm de Lange Kunstmatige van de Toonzaaldracaena van Landschapsbomen Ingemaakte Installaties
| Naam: | Kunstmatige Dracaena |
|---|---|
| Punt: | HK0196 |
| Hoogte: | lange 180cm |
Anti - de Langzaam verdwijnende Plastic Kunstmatige Ingemaakte Vogel van Landschapsbomen van Paradise
| Naam: | Vogel van Paradise |
|---|---|
| Punt: | 339304 |
| Hoogte: | Aangepast |

