Alle producten
-
Kunstmatige planten voor huishoudelijke inrichting
-
Kunstmatige grote boom
-
Kunstmatige tropische palmboom
-
Kunstmatige landschapsboom
-
Kunstmatige Gebladerteboom
-
Kunstmatige Boomtakken
-
Kleine planten
-
Topiary Beeldhouwwerk
-
Kunstmatige Ingemaakte Vloerinstallaties
-
Het verticale Groen maken
-
Echte Aanrakings Kunstbloemen
-
Kunstmatige Succulente Installatie
-
Kunstmatige Wijnstok
-
GRC-het Modelleren
-
Kunstmatige Installatietoebehoren
-
Kunstmatige olijfboom
-
Groene GeestWij selecteerden Haihong-bedrijf na het lange verkennen, betere kwaliteit van hun producten, grote aandacht aan details, en hoge klantenzorg. Zij verzekerden ons altijd een snelle steun aan al onze behoeften. Zij verzekerden ook de zeer professionele dienst 一 met betrekking tot technische vereisten om vergunningen en aan de onderhoudsdiensten aan een concurrerende prijs te krijgen. -
InstallatiehuisGoede productenkwaliteit, snelle levering, concurrerende prijs en sterke steun voor technisch en het onderhoud doet gered het project kostte en helpt ons veel hoge reputaties van onze klant winnen. Nu schrijven wij deze brief om onze dankbaarheid aan HAIHONG, dank voor al grote steun oprecht uit te drukken en samenwerking in het verleden de dagen.
zoekwoorden [ office artificial potted plant plants ] bij elkaar passen 386 producten.
80cm Kunstmatige van de de Installatieluchthaven van de Gebladerteboom Energieke het Meubilairdecoratie
| Naam: | Kunstmatige Gebladerteboom |
|---|---|
| Type: | Kunstmatige Moderne Installatie |
| Grootte: | 80 cm |
Groothandel 220 cm kunstmatige Bougainvillea Plant - Model B Wit - Haihong Factory Direct
| Productnaam: | Kunstmatige bougainvilleaboom - witte kleur |
|---|---|
| Type: | Grote namaakboom/kunstmatige landschapsboom |
| Hoogtegrootte: | 220cm |
SGS de UVboom van het Weerstands Kunstmatige Geld voor Groene de Kleuren Binneninstallaties van de Huisdecoratie
| Ontwerpstijl: | Simulatie |
|---|---|
| Gebruik:: | Het architecturale Modelleren |
| Installatietype:: | Bomen |
20m de Kunstmatige Berk Autumn Vibe Romance No Pest van de Gebladerteboom Geen Lichte Vloerinstallaties
| Materiaal: | echte stam en frabric bladeren |
|---|---|
| Voordeel: | altijdgroene en lage maintanence |
| Eigenschap: | het aritificial maar natuurlijke kijken, geen verzorging |
80cm Kunstmatige Landschapsbomen met Zwarte Pot Bewaarde Moss Consise Style Green Yellow-Bladeren
| Materiaal: | echte stam en frabric bladeren |
|---|---|
| Voordeel: | altijdgroene en lage maintanence |
| Eigenschap: | het aritificial maar natuurlijke kijken, geen verzorging |
Echte Aanrakingshoogte 100cm Groene Kunstmatige Succulents in Potten
| Naam: | Agaveinstallatie |
|---|---|
| Materiaal: | stoffen、 plastiek |
| Kleur: | Beeld |
80cm de Zwarte Uitstekende Noordse Kunstmatige van de de Installatiespot van de Installatievaas van het het Huisbureau Decoratieve Ornamenten
| Naam: | Vaas |
|---|---|
| Punt: | HK5893 |
| Hoogte: | lange 80cm |
Anti - de Langzaam verdwijnende Plastic Kunstmatige Ingemaakte Vogel van Landschapsbomen van Paradise
| Naam: | Vogel van Paradise |
|---|---|
| Punt: | 339304 |
| Hoogte: | Aangepast |
OEM Hoge Imitatie Kunstmatige Landschapsbomen voor Luchthavens
| Naam: | Kunstmatige Installatie |
|---|---|
| Kleur: | Groen |
| Hoogte: | 80 cm |
Kleine Kunstmatige de Pijnboombomen van de fabrieks Goede Waarde voor de Hete Installaties van de Verkoop Kunstmatige Ingemaakte Vloer
| Naam: | Kunstmatige pijnboomboom |
|---|---|
| Gebruik: | Decoratie |
| Kleur: | Afbeelding getoond: |

