Alle producten
-
Kunstmatige planten voor huishoudelijke inrichting
-
Kunstmatige grote boom
-
Kunstmatige tropische palmboom
-
Kunstmatige landschapsboom
-
Kunstmatige Gebladerteboom
-
Kunstmatige Boomtakken
-
Kleine planten
-
Topiary Beeldhouwwerk
-
Kunstmatige Ingemaakte Vloerinstallaties
-
Het verticale Groen maken
-
Echte Aanrakings Kunstbloemen
-
Kunstmatige Succulente Installatie
-
Kunstmatige Wijnstok
-
GRC-het Modelleren
-
Kunstmatige Installatietoebehoren
-
Kunstmatige olijfboom
-
Groene GeestWij selecteerden Haihong-bedrijf na het lange verkennen, betere kwaliteit van hun producten, grote aandacht aan details, en hoge klantenzorg. Zij verzekerden ons altijd een snelle steun aan al onze behoeften. Zij verzekerden ook de zeer professionele dienst 一 met betrekking tot technische vereisten om vergunningen en aan de onderhoudsdiensten aan een concurrerende prijs te krijgen. -
InstallatiehuisGoede productenkwaliteit, snelle levering, concurrerende prijs en sterke steun voor technisch en het onderhoud doet gered het project kostte en helpt ons veel hoge reputaties van onze klant winnen. Nu schrijven wij deze brief om onze dankbaarheid aan HAIHONG, dank voor al grote steun oprecht uit te drukken en samenwerking in het verleden de dagen.
zoekwoorden [ oem artificial landscape trees ] bij elkaar passen 100 producten.
OEM Kunstmatige Landschapsbomen Nandina 120cm Ingemaakte Gewassen Binnen van Zijdeinstallaties
| Voordeel: | Boom met kunstontwerp |
|---|---|
| De dienst: | Toegelaten OEM |
| Gebruik: | Het architecturale Modelleren |
Anti UV Kunstmatig van de de Perzikbloesem Gesimuleerd Installatie van Landschapsbomen de Tuindecor
| Naam: | Kunstmatige perzikboom |
|---|---|
| Gebruik: | Openlucht, Binnendecor |
| Materiaal: | plastiek, stof |
200cm Bomen van het Hoogte de Kunstmatige Landschap voor het Decor van de Tuintentoonstelling
| Naam: | Kunstmatige Groene Boom |
|---|---|
| Materiaal: | Plastiek, Stof, Natuurlijk hout |
| Kleur: | Groen |
Hoogte 180cm Groene Kunstmatige het Bamboeinstallatie van Landschapsbomen voor Openluchtdecoratie
| Productnaam: | kunstmatig bamboe |
|---|---|
| Materiaal: | Plastiek |
| Eigenschap: | Milieuvriendelijk |
OEM Hoge Imitatie Kunstmatige Landschapsbomen voor Luchthavens
| Naam: | Kunstmatige Installatie |
|---|---|
| Kleur: | Groen |
| Hoogte: | 80 cm |
Brand - Bomen van het vertragers de Kunstmatige Landschap voor Groene Bonsai van het Tuinen de Anti UV 65cm Bukshout
| Voordeel: | Boom met kunstontwerp |
|---|---|
| De dienst: | Toegelaten OEM |
| Gebruik: | Het architecturale Modelleren |
De Decoratie van Olive Artificial Landscape Trees Garden van de douaneglasvezel
| Naam: | Olijfboom |
|---|---|
| Seizoen: | Hele seizoen |
| Kleur: | Altijdgroen |
Kunstmatige het Landschapsbomen van Dracaenamarginata voor de Decoratie van het Huisbureau
| Productnaam: | kunstmatige Dracaena Marginata |
|---|---|
| Materiaal: | Stof |
| Hoogte: | 130cm |
Ingemaakte Installatie 80cm Bomen van het Hoogte Kunstmatige Landschap voor de Lijstdecor van het Huisbureau
| Naam: | Kunstmatige Installatie |
|---|---|
| Kleur: | Groen |
| Hoogte: | 80 cm |
Hoogte 100cm Kunstmatige Landschapsbomen Pachypodium Lamerei Drake Indoor Decor
| Naam: | Kunstmatige Pachypodium Lamerei Drake |
|---|---|
| Punt: | HH8207 |
| Kleur: | Als getoond beeld |

