Alle producten
-
Kunstmatige planten voor huishoudelijke inrichting
-
Kunstmatige grote boom
-
Kunstmatige tropische palmboom
-
Kunstmatige landschapsboom
-
Kunstmatige Gebladerteboom
-
Kunstmatige Boomtakken
-
Kleine planten
-
Topiary Beeldhouwwerk
-
Kunstmatige Ingemaakte Vloerinstallaties
-
Het verticale Groen maken
-
Echte Aanrakings Kunstbloemen
-
Kunstmatige Succulente Installatie
-
Kunstmatige Wijnstok
-
GRC-het Modelleren
-
Kunstmatige Installatietoebehoren
-
Kunstmatige olijfboom
-
Groene GeestWij selecteerden Haihong-bedrijf na het lange verkennen, betere kwaliteit van hun producten, grote aandacht aan details, en hoge klantenzorg. Zij verzekerden ons altijd een snelle steun aan al onze behoeften. Zij verzekerden ook de zeer professionele dienst 一 met betrekking tot technische vereisten om vergunningen en aan de onderhoudsdiensten aan een concurrerende prijs te krijgen. -
InstallatiehuisGoede productenkwaliteit, snelle levering, concurrerende prijs en sterke steun voor technisch en het onderhoud doet gered het project kostte en helpt ons veel hoge reputaties van onze klant winnen. Nu schrijven wij deze brief om onze dankbaarheid aan HAIHONG, dank voor al grote steun oprecht uit te drukken en samenwerking in het verleden de dagen.
zoekwoorden [ artificial landscape trees garden decoration ] bij elkaar passen 267 producten.
Levensechte 100cm Kunstmatige Binnen Ingemaakte de Citroen Groene Gele Installatie van de Fruitboom
| Naam: | Citroenboom |
|---|---|
| Kleur: | geel en groen |
| Grootte: | 100cm |
Esthetische Kunstmatige Topiary Boom
| Naam: | enig bukshout |
|---|---|
| Gebruik: | Decoratie |
| Kleur: | Afbeelding getoond: |
800cm Kunstmatige Tropische Boom
| Naam: | Midden-Oosten dadelpalm |
|---|---|
| Materiaal: | stof, glasvezel |
| Kleur: | Beeld |
Kunstmatige Binnen Ingemaakte Installatie Olive Tree 120cm 160cm Geen Maintennance-Vloerinstallatie
| Materiaal: | echte stam en frabric bladeren |
|---|---|
| Waarborg: | 1 jaar |
| Eigenschap: | het aritificial maar natuurlijke kijken, geen verzorging |
Boom van het anti het Verouderen 12m Hoogte de Kunstmatige Bamboe voor de Installatie van het Tuinlandschap
| Materiaal: | Hoog - kwaliteitssteel+ Natuurlijke boomstam +PE of Hoge stof, - kwaliteitsstaal |
|---|---|
| Eigenschap: | Milieuvriendelijk |
| GROOTTE: | 350cm |
50cm vervalsen de Kunstmatige Pijnboombomen Ingemaakte Installatiesbonsai voor Bureaudecoratie
| Verpakking Details: | Houten kader en karton |
|---|---|
| Betalingstermijn: | T/T, L/C |
| Levering vermogen: | 2.000 PCs per maand |
Anti UV Kunstmatige Babul-Bomen voor Openlucht van het Landschaps Altijdgroene 5,5 Meters Fiberglas
| Materiaal: | glasvezel |
|---|---|
| Gebruik: | Innen- of buitenversiering |
| Voordeel:: | UV-behandeld, brandwerend |
120cm Kunstmatig Olive Tree Furniture Gardening Landscaping Restaurant
| Materiaal: | Stof |
|---|---|
| Grootte: | 120cm |
| Pakket: | Standaardpakket |
Levensechte Kunstmatige Banaanboom het Modelleren Projecten voor de Binnenzaal van de Decoratietentoonstelling
| Materiaal: | echte stengel en gebroken bladeren |
|---|---|
| Voordeel: | eeuwiggroen en weinig onderhoud |
| Kenmerken: | het aritificial maar natuurlijke kijken, geen verzorging |
De Grote Kunstmatige Palmen van de glasvezelboomstam H150cm voor Buitenkant
| Naam: | De palm van Phoenix |
|---|---|
| Materiaal: | stof of PE blad |
| Kleur: | Beeld |

