Alle producten
-
Kunstmatige planten voor huishoudelijke inrichting
-
Kunstmatige grote boom
-
Kunstmatige tropische palmboom
-
Kunstmatige landschapsboom
-
Kunstmatige Gebladerteboom
-
Kunstmatige Boomtakken
-
Kleine planten
-
Topiary Beeldhouwwerk
-
Kunstmatige Ingemaakte Vloerinstallaties
-
Het verticale Groen maken
-
Echte Aanrakings Kunstbloemen
-
Kunstmatige Succulente Installatie
-
Kunstmatige Wijnstok
-
GRC-het Modelleren
-
Kunstmatige Installatietoebehoren
-
Kunstmatige olijfboom
-
Groene GeestWij selecteerden Haihong-bedrijf na het lange verkennen, betere kwaliteit van hun producten, grote aandacht aan details, en hoge klantenzorg. Zij verzekerden ons altijd een snelle steun aan al onze behoeften. Zij verzekerden ook de zeer professionele dienst 一 met betrekking tot technische vereisten om vergunningen en aan de onderhoudsdiensten aan een concurrerende prijs te krijgen. -
InstallatiehuisGoede productenkwaliteit, snelle levering, concurrerende prijs en sterke steun voor technisch en het onderhoud doet gered het project kostte en helpt ons veel hoge reputaties van onze klant winnen. Nu schrijven wij deze brief om onze dankbaarheid aan HAIHONG, dank voor al grote steun oprecht uit te drukken en samenwerking in het verleden de dagen.
zoekwoorden [ 180cm artificial landscape trees ] bij elkaar passen 65 producten.
Groothandel 180cm kunstmatige palmbomen voor binnen - I Style Areca Palm Plant Haihong Factory Direct Grote valse palmbom voor huis en kantoor
| Naam: | kunstmatige arecapalm |
|---|---|
| Materiaal: | PE-bladeren of stoffen bladeren |
| Kleur: | Groen, zoals afgebeeld |
Kunstmatige Multi-Stam Schefflera Plant 120cm 150cm 180cm | Kunstmatige Arboricola voor Binnenkantoor & Woondecoratie
| Productnaam: | Kunstmatige Schefflera-plant |
|---|---|
| Type: | Grote namaakboom/kunstmatige landschapsboom |
| Hoogtegrootte: | 120 cm 150 cm 180 cm |
Kunstmatige Reizigerspalm met Realistische Bruine Bladranden 160cm 180cm | Levensechte Kunstmatige Paradijsvogelplant voor Decoratie
| Productnaam: | Kunstmatige reizigerspalm |
|---|---|
| Type: | Grote namaakboom/kunstmatige landschapsboom |
| Hoogtegrootte: | 160cm 180cm |
Hete Verkoop Kunstmatige Vogel van Paradise-Boom met Echte Aanrakingsbladeren
| Naam: | Kunstmatige paradijsvogel boom |
|---|---|
| Gebruik: | Decoratie |
| Kleur: | Afbeelding getoond: |
Kunstmatige reizigers Palm met realistische bladkanten 160cm 180cm.
| Productnaam: | Kunstmatige reizigerspalm |
|---|---|
| Type: | Grote namaakboom/kunstmatige landschapsboom |
| Hoogtegrootte: | 160 cm 180 cm 220 cm 230 cm |
Kijk Echte Kleine Kunstmatige Installaties in Potten met Bloemboom
| Naam: | Bougainvilleaboom |
|---|---|
| Gebruik: | Decoratie |
| Kleur: | Afbeelding getoond: |
Producenten van kunstmatige planten Groothandel Kunstmatige potplanten voor binnen
| Productnaam: | Kunstmatige reizigerspalm |
|---|---|
| Type: | Grote namaakboom/kunstmatige landschapsboom |
| Hoogtegrootte: | 90cm 120cm 160cm 180cm 220cm 250cm |
De levensechte Installaties van Faux Cherry Blossom Tree Artificial Potted voor Hete Verkoop
| Naam: | de boom van de kersenbloesem |
|---|---|
| Gebruik: | Decoratie |
| Kleur: | Afbeelding getoond: |
Bonsai van de fabrieks de Met de hand gemaakte Kunstmatige Witte Berk met Echte Schors voor Decoratief Modelleren en Binnenplaatsdecoratie
| Eigenschap: | Duurzaam, realistisch, Milieuvriendelijk |
|---|---|
| Toepassing: | winkelcomplex, Tuin, ster-Hotel, Restaurant. Themapark |
| Materiaal:: | Echt schors en plastiek |
Groothandel 180cm kunstmatige binnenpalm - J-stijl areca palm hoge kunstmatige planten voor woonkamer Haihong Factory Direct valse palmplanten
| Naam: | kunstmatige arecapalm |
|---|---|
| Materiaal: | PE-bladeren of stoffen bladeren |
| Kleur: | Groen, zoals afgebeeld |

